שלחו לי הודעה

ייעוץ אישי נשים
תהליך הליווי והאימון הוא תהליך ממוקד להגשמת מטרות בתחום ההצלחה בדייטים וביצירת זוגיות.

האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית מסודרת, המותאמת לך באופן אישי.

למי מתאים הייעוץ?
לא לכל אחת.

במידה ועדיין אינך מוכנה לקחת אחריות על יצירת שינוי בחייך והגשמת המטרות שלך – ואת מוצאת את עצמך בטוחה שהאחד תיכף מגיע, ויותר מזה – שכאשר הוא יגיע את גם תדעי בדיוק מה לעשות באופן טבעי – וכל מה שהיה קשה עד יום בחיים שלך פשוט ייעלם או ייהפך לקל – אז כנראה שעדיין אינך בשלה להתחיל בתהליך. לעומת זאת, כאשר יהיה לך ברור שכדאי להתחיל לעשות דברים אחרת בשביל שיגיעו תוצאות חדשות לחיים שלך –  אז ניתן יהיה להתחיל לעבוד, ולפעול להתגשמות היעדים והחלומות שלך.

למי כן?
למי שמטרתה היא הבנה והצלחה בעולם הדייטים, מציאת זוגיות וצמיחה אישית.

למי שמרגישה  שדרושה לה הבנה וסיוע  בנושא הזוגי, והיא מעוניינת לאפשר לעצמה הנחייה מקצועית, יחס אישי ומקדם לתוצאות הרצויות,
למי שרוצה לחסוך בזבוז של זמן יקר  – ומבינה שבהחלט עדיף ללמוד מטעויות של אחרים, לחסוך בזבוז של אנרגיות נפשיות,  לחסוך מעצמה צלקות וחוויות שליליות שמשאירות טעם מריר.

פגישות הייעוץ ייבנו באופן שיתופי איתך, תוך הגדרת מטרות וחידודן. בין אם את מחפשת זוגיות לחיים או רק אימון ביכולות התקשורת שלך עם בני המין השני, יחד נעצים את כישורי יצירת הקשרים שלך, את טיפוחם ושמירתם לאורך זמן, ועוד יותר מזה- את הפיכת הקשר הזוגי לבלעדי ומחייב כפי שאת רוצה בו.