ייעוץ אישי

שלחו לי הודעה

Dating Expert

איך זה בעצם עובד? בראש וראשונה זוהי תכנית שמאפשרת לך ליווי ואימון אישי. הליווי והאימון הוא תהליך ממוקד להגשמת מטרות בתחום הזוגי, אשר באופן טבעי משפיע לא רק על תהליך הדייטים או מציאת הזוגיות, אלא על מכלול החיים האישי של האדם.

מכתבי התודה, המיילים והטלפונים שאני מקבלת, מעידים שהתהליך ותוצאותיו הם הרבה מעבר להגשמת הזוגיות הנכונה עבור מי שהחליט לקחת צעד נועז ומקדם זה.

האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית התפורה באופן אישי לכל אדם ואדם. 
פגישות אישיות, המתקיימות בקליניקה (עבור לקוחות מחו"ל או לקוחות רחוקים ניתן לשלב גם פגישות טלפוניות), אשר מספקות תהליך של יעוץ מקצועי פשוט ומדויק, המבוסס על ידע יישומי מתוך התנסות בשטח והפקת לקחים, ידע אקדמי וכמובן – הוכחות של מאות הצלחות בעשור האחרון.
אני מאמינה שאין אדם דומה לשני אבל כולנו מושפעים ופועלים ממניעים דומים.

לכן הייעוץ מותאם לצרכים הספציפיים של המאומן, ובשל כך הוא מתאים לכל אחד…. כל אחד שמטרתו היא מציאת זוגיות וצמיחה אישית, העצמת היכולות והכישורים הבינאישיים, והעלאת הידע והמיומנויות בעולם הזוגיות והדייטינג הכל כך מאתגר. 

בעיני, דייט הוא למעשה בילוי עם מטרה. שניהם קשים להשגה כאשר אין מיומנויות נכונות, ושניהם קלים להשגה עם ההדרכה וההנחייה הנכונה. כאשר מצבך משתנה במהלך הליווי מעייפות ותסכול לתוצאות ועוצמה – מתחילים להבין את ההבדל.

הכלים הנכונים, מעצימים את יכולות הזיהוי שלנו, יכולות המיקוד שלנו, מונעים בזבוז זמן, ובכך מייצרים את האלמנט החשוב ביותר: הנאה מתהליך מציאת האחד או האחת. 

 

[i2 font="v3" code="f004" size="16px" onsize="20px" color="#ffffff" oncolor="#ffffff" padding="2px" onpadding="12px" bgtype="none" bg1="transparent" bg2="transparent" onbg1="#ef4f37" onbg2="#d32721" borderwidth = "0px" bordercolor = "transparent" borderstyle = "solid" borderradius = "50%" effect = "spin" link = "" target = "self" align = "right" margin = "0px 0px 0px 0px"]  מוצרים שיכולים לעניין אותך